Start: ul. Sportowa 31, przy barzeARTI” Artur Sędłak.

Meta: Krzynka 18 d – przy skrzyżowaniu ulicy ze ścieżką rowerową

godz. 18.00 – start wspólny

III. Trasa:

Długość trasy: 68 km.

Link do trasy:

Trasa prowadzi z Barlinka do Pełczyc następnie przez Bobrówko do Strzelec Krajeńskich.

Ze Strzelec wracamy do Barlinka przez Danków, Krzynkę, Płonno.

Dojazd do mety od strony Barlinka do Krzynki gdzie skręcamy w prawo na metę do której pozostało 500m.

Na trasie będą rozmieszczone punkty kontroli przejazdu, ominięcie któregokolwiek punktu powoduje dyskwalifikację.

IV. Kategorie:

Open

V. Zasady przeprowadzenia zawodów:

1. Zawodnicy zostaną sklasyfikowani w wg kolejności na mecie.

2. Limit czasu zamknięcia trasy: 150 min. od startu.

3. Zawodnicy, którzy nie ukończyli całej trasy lub nie zmieścili się w limicie czasowym zostaną sklasyfikowani za zawodnikami, którzy ukończyli całą trasę w limicie czasowym i otrzymają do klasyfikacji generalnej połowę ilości punktów ostatniego zawodnika, który ukończył całą trasę w limicie czasowym.

4. Zawodnik, który nie zmieścił się w limicie czasu lub zjechał z trasy zobowiązany jest do bezwzględnego odmeldowania się u organizatora pod nr telefonu +48 606 360 330 lub w bezpośrednio w biurze zawodów. Brak odmeldowania skutkować będzie dyskwalifikacją zawodnika.

5. Na trasie będą zlokalizowane punkty kontrolne. Ominięcie któregokolwiek z nich powoduje dyskwalifikację.

6. W uzasadnionych przypadkach organizator przed startem zawodów zastrzega sobie możliwość zmiany trasy lub limitów czasowych.

VI – WARUNKI UCZESTNICTWA

Każdy uczestnik startuje na własną odpowiedzialność, organizator nie przejmuje żadnej odpowiedzialności za szkody oraz obrażenia jakim uległ lub spowodował uczestnik.