Szósta impreza Barlineckiej Ligi Kolarskiej 2018: Czasówka (ITT) –Trasa Zbyszka Jansona

Termin i miejsce:
12.09.2018
godz. 18:00

Parking przy byłym zakładzie ZUO Bomet ul. Okrętowa 2

INDYWIDUALNA JAZDA NA CZAS (ITT) – SZOSA – “Trasa Zbyszka Jansona”

Zasady rozgrywania zawodów:

Zawodnicy startują w odstępach jednominutowych w kolejności wynikającej z miejsca w klasyfikacji generalnej (w przypadku większej liczby zawodników odstęp czasowy może zostać zmniejszony). Jako pierwszy startuje zawodnik zajmujący najniższą pozycję w klasyfikacji.

Trasa:

Start i meta znajduje się w Barlinku na parkingu przy byłym zakładzie ZUO Bomet przy ul. Okrętowej 2. Trasa biegnie przez rondo (0,2 km trasy) w stronę Lipian. Przed wjazdem do Mostkowa, na pierwszym skrzyżowaniu (9,5 km trasy) skręca w prawo do Dziedzic (13,1 km). Po dotarciu do tej miejscowości na skrzyżowaniu skręca w prawo w kierunku Barlinka przez Strąpie – w tej miejscowości na skrzyżowaniu (15,8 km) prosto. Po 6,2 km jazdy drogą główną i minięciu po drodze miejscowość Ożar trasa kończy się w miejscu wcześniejszego startu.

Długość trasy: 22,0 km .

Link: https://www.gpsies.com/map.do?fileId=vspalgdehqcsynwj

Trasa będzie oznakowana strzałkami na asfalcie.

Wygrywa zawodnik, który uzyska najlepszy czas przejazdu. Na trasie będą rozmieszczone punkty kontroli przejazdu, ominięcie któregokolwiek punktu powoduje dyskwalifikację. Zabroniony jest drafting (jazda „na kole”) – odległość pomiędzy zawodnikami powinna wynosić co najmniej 50m (za wyjątkiem manewru wyprzedzania). Kara za nieprzestrzeganie w/w zasady wynosi 8 min. Kara zostanie doliczona do czasu przejazdu. Zapisy: osobiście na 40 minut przed startem w miejscu zawodów.

Bezpieczeństwo – zawodnicy muszą startować w kaskach ochronnych i przestrzegać przepisów Kodeksu drogowego.

Więcej informacji bezpośrednio u Radosława Poździka – tel. 608 628 999.
!!! Zanim zgłosisz się na zawody KONIECZNIE ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM.